לימודי / קורס מרקחות

כאשר מדברים על מוצרי קוסמטיקה לא תמיד אפשר לשים את היד על המוצר המותר וכאן נכנס גם עניין החומרים שלא תמיד מתאימים ועלולים לסכן אתה גוף. לאור כך בשנים האחרונות קיימת נטייה ברורה לשנות את זה ולהכניס חומרי גלם המבוססים על המוצר הטבעי. במעמד זה מכללת מדיטבע בראשות ד"ר הילה גבע אבירם פותחת את שעריה ומציעה לכם את כל האפשרויות להעשיר את הידע ולצמוח למקום אחר- מקום שהוא כולו טבעי.

מכללת מדיטבע – הבית לרוקחות טבעית

קורס רוקחות טבעית מאפשר לכם תחת מכללת מדיטבע פתח תקווה ללמוד כיצד לצור מוצרים שמטיבים ואינם מזיקים כמו מה שהכרתם עד כה. באמצעות מוצרים עם תכונות ריפוי גדולות וחזקות תוכלו גם אתם לפתח את הידיעות ולהיות חלק מטובי הלומדים מטעם מכללת מדיטבע פ"ת שכבר משתלבים בשוק העבודה ומספקים לא מעט תשובות אודות הגוף, אי החדרת הכימיקלים והכי חשוב ללא תופעות מסכנות, לוואי, אלרגיות וכל מה שבניהם.

מכללת מדיטבע בפתח תקווה – אומרים שלום לרוקחות הטבעית

קורס רוקחות טבעית מטעם מכללת מדיטבע תלמד אתכם הכול אודות הדבר הנכון ותשאיר את הקוסמטיקה הקונבנציונליות הרחק שם מאחור. באמצעות הרוקחות הטבעית תוכלו לטפל בכל מי שרק תרצו בצורה הבטוחה והמשפיעה ביותר על העור בהיבט החיובי של הדבר. לימוד השימוש במוצרים מהטבע, שמני בסיס, הכנת ג'ל וקרם, חמאות מתאימות, טיפולי אנטי אייג'ינג והרשימה קצרה מלהכיל.
בואו ללמוד הכול אודות חומרי ניקוי טבעיים, הכנת סבונים מיוחדים, מסיכות והכי חשוב? בחירה חשובה ביותר במשהו אחר, מרענן, תחום נדרש ונחשק שיכול בהחלט להגדיל לכם את ההכנסה ולהעשיר את מה שאתם עושים בחיים, ממש כמו דירות דיסקרטיות.
לפרטים נוספים לרבות מועד תחילת הקורס ושעות הקורס בקרו באתר הבית שלנו וקראו אודות הקורס שרבים בחרו בו בכדי לשנות את אורח החיים וללמוד דבר אחד או שניים על טיפולים המושתתים על הדבר הבריא יותר ונעשים בפיקוח מלא של משרד הבריאות.
מחפשים מקצוע לחיים? מדיטבע- עוזרים לכם לעשות את זה נכון ומרתק.