לימודי/ קורס פרחי בך

כאשר מדברים על לימודי/ קורס פרחי בך, מדברים על תורתו של ד"ר באך, תמציות של פרחים המסיעים לאותה שיטת טיפול מופלאה. באמצעות פרחי בר ניתן לטפל בצורה רגשית ולהעניק לכל מי שצריך טיפול עמוק במיוחד המעניק פתרון לכל מצב רגשי שזקוק למענה הולם. שלא כמו טיפולים אחרים, טיפול באמצעות פרחי בר מסייע למגר את הבעיה הנפשית הנלווית למחלה הגופנית וכך למעשה אפשר להשיג החלמה מהירה יותר מהצפוי. למען הסר ספק כאשר מטפלים במצב רגשי לא מאוזן משתמשים ברפואה אלטרנטיבית שיודעת ואף יכולה למנוע לא מעט בעיות בהווה ובעתיד. רוצים ללמוד כיצד לאזן את עצמכם או את האחרים בהיבט הרגשי ולמנוע מחלות עכשוויות או עתידיות? מכללת מדיטבע ברשות ד"ר הילה גבע אבירם מעניקים לכם את כל האפשרויות להתפתח הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי.

לימודי פרחי בך באמצעות מכללת מדיטבע

מכללת נערות ליווי מדיטבע פתח תקווה מעניקה לכם את כל האפשרויות להתפתח הן אישית והן מקצועית על כל המשתמע מכך. באמצעות 4 מפגשים יום קבוע בשבוע ניתן בהחלט להגיע להישגים הן אישיים והן מקצועיים. בכל מפגש יועבר החומר כשעתיים וחצי ובסופו תוכלו לקבל את התעודה המבוקשת- תעודה שתקנה לכם אפשרות לממש את כל נושא פרחי הבך על הצד הטוב ביותר.

מה לומדים ומה מטרת הקורס?

קורס או לימודי פרחי בך מציג בפניכם 38 תמציות שמטרתן לספק מענה נרחב ביותר אודות החיבור בין התמציות והקשר בין זה לבין ההיבט הרגשי של כל אדם בכל גיל. כאמור, זה יכול להיות תינוק ואף אדם מבוגר, לכולם מצב רגשי כזה או אחר ובאמצעות לימודים והכרת התמציות ניתן לטפל בבעיה בהיבט העמוק והרגשי הנלווה למחלה עצמה.

בסיכום דבר, הכול מתחיל ונגמר בנפש וכך כשמטפלים בנפש, הגוף מקבל את המזור וכל השאר נרפא ומתחיל מחדש. מחפשים מקצוע עם תוצאות? רפואה מונעת, איזון רגשי ועוד, מכללת מדיטבע פ"ת מאפשרים לכם ללמוד מקצוע לחיים ובפרט מקצוע שיכול להועיל גם לכם בשלב כזה או אחר. בקרו באתר מכללת מדיטבע ותנו לדברים לקרות על הצד הטוב ביותר.